Stránka v přípravě

Mravenci

Hubení mravenců farao

Je potřeba ošetřit všechny bytové jednotky v napadené lokalitě. Používáme požerové nástrahy. Po položení požerového gelu, granulátu je nutné aby lidé mravence nehubily jiným způsobem. Při použití různých sprejů se vytvoří pro mravence bariéra, přes kterou nepůjdou a mohou vytvořit nové hnízdo. Možný výskyt i v televizi, PC, atd. Po skončení účinnosti postřiku začnou mravenci faraoni znovu cestovat za potravinami. Nejčastěji potraviny obsahující bílkoviny. K vytvoření nového hnízda mravence farao stačí pouze 1 královna a 20 dělnic.


K hubení mravenců Farao používáme výhradně jeden typ požerového gelu, ale upřednostňujeme použití granulátu

Maxforce Quantum - 1 bytová jednotka/ 400 až 600,-Kč

cca 3 až 6g/byt ( cena dle potvrzeného výskytu )

cena je při objednání min. 10ti bytových jednotek.Zahradní - obecný

V kancelářích, bytových jednotkách, z teras, lodžií, rd, atd.

Provádíme ošetření postřikem - granulátem - gelem.

Služba se zárukou

Forma aplikace se určuje podle podmínek nebo dle přání zákazníka. Některé zásahy je nutno provádět za pěkného počasí, kdy je aktivita mravenců vysoká.

Informační cena u běžného rodinného domu cca 2000,-Kč

Před návštěvou deratizéra, prosíme nepoužijte sprej. Nejlépe pokud mravenci lezou.

Proč na mravence nefungují běžně prodávané prostředky.

Především různé krabičky, atd.

Je to z důvodu atraktivity pro mravence. Mravenci mají dostatek jiné potravy a jedová nástraha, hlavně s cukernou složkou je málo atraktivní. Proto když Vám chodí na sirup do kuchyně, tak si vaší krabičky ani nevšimnou. Jiné je to u různých sprejů na mravence. Nestačí nastříkat někam na kuchyňskou linku, ale provést kompletní bariérový postřik v celém prostoru a to i zvenčí. A na to nestačí ani několik sprejů, nehledě na nedostatečnou účinnost těchto prostředků.

Něco málo o mravencích

Nejčastější vyskytující druhy u nás jsou: Mravenec rezavý, mravenec faraon, mravenec obecný, mravenec drnový, mravenec lesní.

Mravenci tvoří organizované společenství složené z dělnic, královen a samců. Po odkrytí např. kamene na zahradě, jsou viditelní mravenci s přenášejícími vajíčky. Ale nejedná se o vajíčka, ale už o kokony s larvy mravenců.

Do domů mám nejčastěji cestuje mravenec obecný - zahradní. Ve většině případech má hnízdo venku na zahradě, nebo v puklinách zdi okolo domu. Pokud ho vídáme i zimních měsících, je hnízdo někde uvnitř nebo blízsko teplého prohřátí stěny, izolace