Mravenci Faraoni

Hubení mravenců farao

Objednávky na info@hygienicke-sluzby.cz

731 118 508, 223 015 172

Hubení mravenců

Je potřeba ošetřit všechny bytové jednotky v napadené lokalitě. Používáme požerové nástrahy. Po položení požerového gelu, granulátu je nutné aby lidé mravence nehubily jiným způsobem. Při použití různých sprejů se vytvoří pro mravence bariéra, přes kterou nepůjdou a mohou vytvořit nové hnízdo. Možný výskyt i v televizi, PC, atd. Po skončení účinnosti postřiku začnou mravenci faraoni znovu cestovat za potravinami. Nejčastěji potraviny obsahující bílkoviny. K vytvoření nového hnízda mravence farao stačí pouze 1 královna a 20 dělnic.

 

Provedení prostředkem Faratox. Granulovaná nástraha v plastových dózách  - jednoduchá aplikace

100,-Kč/ks  -  3 až 6ks na bytovou jednotku

Použitelnost prostředku 3 roky! Schváleno v roce 2012

 

K hubení mravenců Farao používáme výhradně jeden typ požerového gelu, ale upřednostňujeme použití granulátu

  Maxforce Quantum - 1 bytová jednotka/ 300 až 600,-Kč 

cca 3 až 6g/byt ( cena dle potvrzeného výskytu )

 

 cena je při objednání min. 10ti bytových jednotek.

 

Něco málo o mravencích

 

Nejčastější vyskytující druhy u nás jsou: Mravenec rezavý, mravenec faraon, mravenec obecný, mravenec drnový, mravenec lesní.

Mravenci tvoří organizované společenství složené z dělnic, královen a samců. Po odkrytí např. kamene na zahradě, jsou viditelní mravenci s přenášejícími vajíčky. Ale nejedná se o vajíčka, ale už o kokony s larvy mravenců.

Do domů mám nejčastěji cestuje mravenec obecný - zahradní. Ve většině případech má hnízdo venku na zahradě, nebo v puklinách zdi okolo domu. Pokud ho vídáme i zimních měsících, je hnízdo někde uvnitř nebo blízsko teplého prohřátí stěny, izolace