Dezinsekce

                                       Provádíme likvidaci hmyzu v potravinách - teplem                                          

Hubení Rusu domácího (švábovitý hmyz)

Žlutohnědý hmyz velikosti až do 2,5cm. Samička nosí 2 až 4 týdny v průměru až 35 vajíček.  Vývoj rusa trvá mezi 30 až 90 dny,  v závislosti na podmínkách ve kterých žije. V současné době nejčastější metoda hubení rusů je použití speciálních gelů,  které mají mnohem delší účinnost než postřik. 

  Rus - více zde...

                                                                                         

Jak na štěnice:

Hubení štěnic je dosti náročná záležitost. Svépomocí je možno se štěnic zbavit pouze v případě zcela čerstvého zasažení. Většinou maximálně do jednoho týdne, od prvních štípanců. 

Štěnice - více zde... 

  

 

Hubení blech více zde:

 

Hubení vos, Likvidace vos

Hubení vos jsou zpravidla bezproblémové zásahy s jednou návštěvou deratizéra. Cena je stejná i v případě, pokud se v místě nachází více hnízd (netýká se rozlehlých objektů).

 

Odstranění sršňích hnízd

Bezproblémové. Nenechte si namluvit, že si sami ostříkáte letovou zónu a sršni zmizí! Přijedeme a hnízdo odstraníme. Postačuje pouze jedna návštěva deratizéra. 

 Vosy a sršni - více zde...

 

Hubení mravenců Farao

Je potřeba ošetřit všechny bytové jednotky v napadené lokalitě. Používáme požerové nástrahy. Po položení požerového gelu je nutné aby lidé mravence nehubily jiným způsobem (spreje, plácání). Při použití různých sprejů se vytvoří pro mravence bariéra, přes kterou nepůjdou a mohou vytvořit nové hnízdo. Možný výskyt i v televizi, PC, atd. Po skončení účinnosti postřiku začnou mravenci znovu cestovat za potravinami. Nejčastěji potraviny obsahující bílkoviny. K vytvoření jednoho hnízda mravence farao stačí zhruba 1 královna a 20 dělnic. V roce 2008 likvidace novým prostředkem ve formě požerového gelu.

 

Mravenci - více zde...

     

 

Hubení much, komárů, molů, roztočů

Provádíme postřik především v bytech jako náhradu použití různých el. odpuzovačů do zásuvek. I el. lapačů které mají malou účinnost.

Na potravinové moli dobře zabírá použití postřiků a aerosolů. Ke zjištění druhu molů a částečné likvidaci se do místností zavěšují lepové lapače.

Viz. elektrické lapače hmyzu

 

Odstraňování pavouků a pavučin

Provádíme postřik na odstranění pavouků především v bytech, domech a vnější strany domů

 

Rybenky, ploštice, červotoč, potemník, moly, vrtavec.

Likvidace hmyzu v potravinách teplem

Fotogalerie: Dezinsekce