Dezinfekce: koronavirus a jiné

Dezinfekce - Kovid 19

Provádíme aplikaci studeného i teplého aerosolu při výskytu koronaviru. Suchá mlha, fogování

Cena: 5-8,-Kč/m3

Cena je závislá dle velikosti ošetřovaného prostoru

Suchá mlha

Není úplně suchá jak se prezentuje. Vyrábí se speciálním generátorem kde kapénky jsou do velikosti 10 mikromů. Je vhodná na malé prostory, z důvodu času potřebného na aplikaci. Ideální spíše jako dezinfekční clona při vstupu do budovy

Tuto aplikaci provádíme generátorem Igeba Neburotor, který má regulaci výkonu. Produkuje kapénky o velikosti 1 až 30 mikronů.

dezinfekce aerosol
dezinfekce aerosol

Aplikuje se určitá koncentrace a množství potřebné na optimální dezinfekci. Každý prostředek má jinou možnost koncentrace a způsob použití.

Správné poměry a potřebné množství, kterým je potřeba napustit prostor, zde záměrně neuvádíme. A to z prostého důvodu: Profesionální firmy znají tyto koncentrace atd. Ale firmám, které se v současné situaci snaží pouze o vydělání velkého množství peněz, nechceme usnědnit zjišťování potřebných informací o správné dezinfekci.

Dezinfekce fogování

Na obrázku níže je správný způsob fogování. Jendá se o zařízení na výrobu teplého aerosolu s nosičem - voda nebo olej.

Igeba TF75
Igeba TF75

Dávkování se upravuje zvolením odpovídající trysky. Určeno na velké prostory, které tuto aplikaci umožnují.Tyto zařízení jsou u nás tak  spolehlilvá, že datují rok výroby i 1992

Igeba 34,35,75
Igeba 34,35,75